עבודה בחו"ל

מסעדות בהולנד

עבודה בהולנד
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
מסעדות בהולנד הופכות גם עבודה בהולנד לחופשה מהנה. הכתבה הבאה עוסקת במסעדות בהולנד ומעניקה מספר המלצות למסעדות - בואו להכיר את הולנד דרך הבטן! ישראלים העובדים בהולנד אינם חייבים לוותר על אפשרויות הבילוי שקיימות בהולנד, נהפוך הוא, במסגרת העבודה בהולנד מתאפשר להם לקחת חלק פעיל בחיי הלילה ובחיי התרבות הסוערים של הולנד, לאחר שעות העבודה ובימים החופשיים. כמו כן, צעירים אלו יכולים למצוא מספר עצום של מסעדות בהולנד מכל מיני סוגים ובתוכם גם מסעדות כשרות. את הריכוז העיקרי של המסעדות ובתי הקפה ניתן למצוא כמובן באזור אמסטרדם, המשמש מוקד משגשג למגוון פעילויות הבילוי ולחיי הלילה של הולנד. עם זאת, יש מסעדות בהולנד גם באוטרכט וברוטרדם. 

מסעדות באמסטרדם

La Place

מדובר במסעדה קטנה, זולה ומצוינת במרכז העיר. כמו כן, אופן התנהלותה של המסעדה הוא בצורת בופה. כלומר, במסעדה מוצבים דוכנים השופעים במאכלים כמו מתאבנים נהדרים, פסטות, מאפים, כריכים, קדירות ועוד מהם בוחרים מה לאכול.    

אתר אינטרנט: www.laplace.nl (בשפה ההולנדית בלבד)
ימי ושעות פעילות: מדי יום 10:00-18:00
טלפון: 0900-235-83-63
כתובת: 203 Kalverstraat (inside the V&D department store) 

Cafe Bern

את מסעדה מוצלחת זו פוקדים הן תושבים מקומיים והן תיירים. כמו כן, סגנון האוכל המוגש במסעדה הינו הולנדי ושוויצרי ומבין המנות המפורסמות ניתן למנות את פונדו הגבינה המעולה. בנוסף, האווירה במקום מצוינת עקב שירותם האדיב והחביב עד מאוד של צוות המסעדה וכן, עקב החברויות והקשרים החדשים שעשויים להיווצר בה, שכן האווירה החברותית היא בעוצמה חזקה כך שמתפתחות להם חברויות חדשות.  

אתר אינטרנט: maps.google.com
ימי ושעות פעילות: מדי יום 16:00-1:00
טלפון: 020-622-0034
כתובת: 9 Nieuwmarkt 

מסעדות באוטרכט

Havan

המסעדה מגישה מנות אוכל קובניות ומקסיקניות בשילוב טעמים מהמטבח הספרדי כאשר התוצאה היא מדהימה. כמו כן, המזג והאווירה במסעדה מעולים בעקבות השירות המנומס והאדיב. יחד עם זאת, את המסעדה פוקדים תיירים ומקומיים רבים כך שייתכן שתיאלצו להמתין לכשיתפנה מקום וכן, אף לעתים לספוג שירות לחוץ כמעה.

אתר אינטרנט: www.havanautrecht.nl/4-124f/restaurant/restaurant-havana.aspx
טלפון: 030-231-5040
כתובת: Oudkerkhof 29 

Mykonos

מסעדה יוונית משובחת ומעט יוקרתית. אם אתם חובבי אוכל ממוצא יווני כמו סופלקי טוב, מאזטים ייחודיים וכן, אוהבים לשתות לצד הארוחה קצת ממשקה האוזו – אין צל של ספק כי המסעדה הזו תתאים לכם במיוחד. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי המחירים טיפה גבוהים ונחשבים מעל המחירים הממוצעים.

אתר אינטרנט: www.restaurantmykonos.nl
טלפון: 030-234-0960
כתובת: Drakenburgstraat 3 

מסעדות ברוטרדם

Van Popering

המסעדה מגישה מאכלים שמקורם מהמטבח הבלגי. כמו כן, מבין המנות העיקריות והמבוקשות ניתן למנות את הצ'יפסים הענקיים, מנות הצדפות ומנת החזיר הצלוי. ההנאה במסעדה מובטחת הן מהאוכל והן מהאווירה אך חשוב להזמין בה מקום מבעוד מועד בשל היותה מבוקשת ע"י רבים.      

אתר אינטרנט: www.dinnersite.nl/rotterdam/popering
טלפון: 010-213-2133
כתובת: Witte de Withstraat 51a 

Het Gelagh

מסעדה זו ידועה בשל מנת הקינוח המצוינת 'קרם בורלה' לכן אם אתם חובבי הבורלה או הקינוחים הביקור במסעדה הוא בגדר חובה. כמו כן, במסעדה מוגשות מנות מהמטבח הבלגי המעולה וכן, המסעדה משמשת גם כפאב. ראוי להדגיש כי המחירים נוחים יחסית והתחושה במסעדה היא כיפית ורגועה.  

אתר אינטרנט: www.hetgelaghrotterdam.nl
טלפון: 010-240-0333
כתובת: Witte de Withstraat 40 B  
עבודה בהולנד
הולנד
השירותים שלנו