עבודה בחו"ל

מפת הולנד

עבודה בהולנד
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
אין ספק כי מפת הולנד היא דרך טובה לסרוק את הערים בהם תרצו למצוא עבודה בהולנד או לערוך טיול. על הקסמים הטמונים במפת הולנד והערים המרכזיות בהולנד תוכלו לקרוא כאן! הולנד היא מדינה יפיפייה, עמוסה בטחנות רוח, קבקבי עץ, רוכבי אופניים, אטרקציות, חיי לילה ובילויים ונופים כפריים זוהרים. הולנד מצוינת לטיולי משפחות ובאמצעות מפת הולנד תוכלו לתכנן מסעות אופניים או לשכור רכב ולתכנן מסלולי טיול מפעימים, בתוך הערים היפות והישר לעומק הכפרים הציוריים והמרתקים.

הולנד היא מדינה שערוכה לתיירים, היא נעימה, נוחה, האוכלוסייה המקומית ידידותית ומכניסת אורחים ואורח החיים בה משרה רוגע ושלווה. העוצמות והנינוחות שמשדרת המדינה הן חוויה של פעם בחיים, וחשים בהן מיד כשנכנסים אל תוך גבולות המדינה עוד מהמטוס. אפרופו גבולות, המדינה מצויה במערב אירופה וגבולותיה הם בגרמניה, בלגיה ובים הצפוני. מבחינת מפת הולנד ניתן לראות שאורך הגבול עם גרמניה מתפרש על 577 ק"מ ואורך הגבול עם בלגיה הוא 450 ק"מ. מכאן שסך אורך הגבולות היבשתי עומד על 1027 ק"מ בעוד שאורכו של קו החוף עומד על 451 ק"מ. בכתבה שלפניכם מידע נחוץ על הערים המבוקשות ביותר מבחינת עבודה ותיירות המצויות על גבי מפת הולנד.

אמסטרדם

כידוע, אמסטרדם הינה עיר הבירה של הולנד. מספר התושבים בעיר עומד על כ-762,057. בשל הסיבה שהולנד מחולקת למחוזות גם אמסטרדם משתייכת למחוז ספציפי ונחשבת לגדולה ביותר בו והוא מחוז צפון הולנד. מהסתכלות על מפת הולנד ניתן לראות כי מחוז זה מצוי בצד הצפון – מערבי של המדינה וגובל עם הים הצפוני מהצד המערבי, ועם מחוז פלבולנד, מחוז הדרום ומחוז אוטרכט מהצד הדרומי. כמו כן, כמות התושבים במחוז גדולה ועומדת על כשני מיליון וחצי תושבים. יתרה מזו, בירת המחוז היא הארלם.  

אוטרכט

העיר אוטרכט מהווה עיר ראשית נוספת בהולנד ומבחינת גודל, היא נחשבת לרביעית בגודלה במדינה. מספר התושבים בעיר עומד על כשלוש מאות איש וכן, אוטרכט מצויה מרחק קצר של כחצי שעה נסיעה ברכבת מהבירה אמסטרדם. יש לציין כי בדומה לאמסטרדם, גם אוטרכט משתייכת למחוז בהולנד הנקרא מחוז אוטרכט ומהווה את עיר הבירה שלו. מחוז זה ממוקם במרכז וגובל עם חלדרלנד מהצד המזרחי, עם דרום הולנד מהצד הדרום – מערבי, עם צפון הולנד מהצד הצפון – מזרחי ועם פלבולנד מהצד הצפוני. יתרה מזו, המחוז מונה כ-1,180,039 איש וכן, מן מפת הולנד עולה כי שטחו משתרע על כ-1,386 קמ"ר.    

רוטרדם

מהסתכלות על מפת הולנד ניתן להבין שהעיר רוטרדם הינה עיר נמל. חשוב לציין כי הנמל ברוטרדם הוא הגדול והפעיל ביותר באירופה. כמו כן, ברוטרדם ישנם כשש מאות אלף תושבים והעיר משתייכת למחוז דרום הולנד ונחשבת לאחת הערים החשובות בו. מחוז זה ממוקם בצדה המערבי של המדינה וגובל בצד הדרום – מערבי עם זיילנד, בצד הדרומי עם צפון בראבנט, בצד המזרחי עם חלדרלנד, בצד הצפון – מזרחי עם אוטרכט ובצד הצפוני עם צפון הולנד.    

לסיום, הערים הללו מציעות שפע של מקומות עבודה וכן, אטרקציות, חיי לילה תוססים ומוקדי משיכה לאלפי המשפחות והצעירים המגיעים אליהן מכל קצוות תבל. מפת הולנד נותנת את כל האינפורמציה בכדי להתמצא במקום אליו תרצו להגיע שכן, היא מציגה נקודות תצפית ועצירה למנוחה עם חנויות, תחנות דלק, מוקדי מידע, שירותים, מסעדות ועוד. למעשה, מפת הולנד מתארת בצורה החזותית הטובה ביותר את כל מה שאתם צריכים לדעת על הולנד.
עבודה בהולנד
הולנד
השירותים שלנו